Dnia 2022-12-11 13:00 odbył się mecz między QPR oraz Burnley zakończony wynikiem 0-3

Pierwsza połowa meczu między QPR a Burnley zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2022-12-11 13:00 na obiekcie sportowym Loftus Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 22. Zmierzyły się QPR oraz Burnley.

Gole strzelali: J. Guðmunds­son 19' 0-1 I. Maatsen 45' 0-2 N. Tella 71' 0-3

Żółte kartki QPR: Tim Iroegbunam 56'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 52' Josh Cullen 90'

Czerwone kartki QPR:

Główny sędzia spotkania - Peter Bankes, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu QPR stawi czoła Preston, następne spotkania z drużynami Cardiff oraz Luton. Kolejno natomiast Burnley z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United oraz Birmingham.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Tim Iroegbunam Jack Cork wielokrotnie zaserwowały wspaniałym fanom wiele wspaniałych przeżyć. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki między piłkarzami bywają bardzo zajadłe, bardzo rzadko bywa, że są to zmagania nudne. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Championship oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak QPR i Burnley w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Loftus Road.