Spotkanie Burnley - Crystal Palace zakończone wynikiem 3-3

Burnley - Crystal Palace, wynik końcowy 3-3.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Burnley a Crystal Palace zakończyła się wynikiem 2-3. Końcowy wynik meczu to 3-3.

W dniu 2021-11-20 15:00 na stadionie Turf Moor rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Burnley oraz Crystal Palace.

Gole strzelali: C. Benteke 8' 0-1 J. Andersen B. Mee 19' 1-1 A. Westwood C. Wood 27' 2-1 J. Tarkowski C. Benteke 36' 2-2 C. Gallagher M. Guéhi 41' 2-3 M. Cornet 49' 3-3 J. Tarkowski

Żółte kartki Burnley: James Tarkowski 22' Ashley Westwood 70'

Żółte kartki Crystal Palace: Wilfried Zaha 22' Christian Benteke 59' Michael Olise 90'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Burnley stawi czoła Tottenham, następne spotkania z drużynami Wolves oraz Newcastle a Crystal Palace zmierzy się z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Leeds oraz Manchester United.

Fani futbolu śledzą pasjonujące poczynania ligi Premier League. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak James Tarkowski Wilfried Zaha nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym miłośnikom wiele emocji. Cieszące oko walki pomiędzy graczami okazują się nader zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że są to mecze drętwe. Regularnie obserwujemy przepiękne asysty czy bramki, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, aby oglądać spotkania piłkarskiej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Burnley oraz Crystal Palace z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Turf Moor.