Burnley kontra Fulham, wynik meczu 2-2

W ostatnim starciu Premier League pomiędzy Burnley a Fulham na stadionie Turf Moor, obie drużyny podzieliły się punktami po emocjonującym meczu, który zakończył się wynikiem 2-2. Mecz odbył się 3 lutego o godzinie 15:00, a mimo prowadzenia Fulham 2-0 na przerwę, Burnley zdołało odrobić straty i doprowadzić do remisu. Kibice byli świadkami wyrównanej i pełnej pasji rywalizacji w 23. kolejce ligowej.

Relacja z przebiegu meczu

Kolejka 23. Premier League. Turf Moor. Sędzia Główny: Darren Bond, Anglia.

Dzisiaj na boisku zmierzyły się drużyny Burnley i Fulham. Mecz zakończył się remisem 2-2, mimo że goście prowadzili 2-0 do przerwy.

W 17. minucie João Palhinha otworzył wynik meczu, wykorzystując podanie od Andreas Pereira. Fulham kontynuowało natarcie, a w 21. minucie Rodrigo Muniz podwyższył prowadzenie dla gości, asystując A. Robinsonowi.

W drugiej połowie gospodarze zaczęli odrabiać straty, a w 71. minucie D. Fofana zdobył pierwszego gola dla Burnley, wykorzystując podanie od L. Assignona. Atmosfera na stadionie zaczęła wrzeć, a zawodnicy Gospodarzy dążyli do wyrównania.

W doliczonym czasie gry D. Fofana ponownie wpisał się na listę strzelców, zapewniając Burnley cenny punkt. Bramkarz Fulham nie był w stanie obronić strzału Fofany, co wywołało euforię wśród kibiców gospodarzy.

W końcówce meczu emocje sięgnęły zenitu, a obie drużyny walczyły o zwycięstwo. Ostatecznie mecz zakończył się remisem, a zawodnicy mogli odejść z boiska z głową do góry, wiedząc, że dali z siebie wszystko.

Po emocjonującym meczu, obie drużyny mogą być zadowolone z punktu, choć zarówno Burnley, jak i Fulham, miały okazję zdobyć pełną pulę.

Burnley zakończyło mecz z dwoma żółtymi kartkami. Sander Berge został ukarany w 84. minucie, a David Datro Fofana otrzymał kartkę w doliczonym czasie gry.

Goście również zakończyli mecz z żółtymi kartkami. Harrison Reed został ukarany w 43. minucie, a Andreas Pereira w 45. minucie.

Żadna z drużyn nie otrzymała czerwonych kartek, co świadczy o fair play i profesjonalizmie zawodników obu ekip.

Następny mecz dla Burnley to starcie z Liverpoolem, natomiast Fulham zmierzy się z Bournemouth. Miejmy nadzieję, że obie drużyny zaprezentują równie emocjonującą grę jak w dzisiejszym spotkaniu.