Burnley vs Manchester United, wynik meczu - 1-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Burnley i Manchester United wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-02-08 20:00 na stadionie Turf Moor rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Burnley i Manchester United.

Gole strzelali: P. Pogba 18' 0-1 L. Shaw J. Rodriguez 47' 1-1 W. Weghorst

Żółte kartki Burnley: Erik Pieters 74' Josh Brownhill 77'

Żółte kartki Manchester United: Harry Maguire 62'

Czerwone kartki Manchester United:

Sędzią głównym tego spotkania był Mike Dean, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Burnley stawi czoła Brighton, następne spotkania z drużynami Tottenham i Crystal Palace. Kolejno natomiast Manchester United z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Leeds i Atletico Madrid.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani futbolu śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Premier League. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Erik Pieters Harry Maguire nieustannie serwują kapitalnym kibicom mnóstwo pozytywnych emocji. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, przepiękne bramki oraz asysty, które zapewniają wyjątkowe przeżycia z meczu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami okazują się zagorzałe, nie często bywa, że spotkania nudzą kibica. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Burnley i Manchester United w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Turf Moor.