Burnley - Millwall, wynik spotkania: 2-0

Burnley - Millwall, wynik końcowy 2-0. Dnia 2022-08-30 18:45 na stadionie Turf Moor rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 7 pomiędzy Burnley a Millwall.

Pierwsza połowa meczu między Burnley i Millwall zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: Vitinho 62' 1-0 B. Manuel J. Rodríguez 72' 2-0

Żółte kartki Burnley:

Żółte kartki Millwall: Charlie Cresswell 18' Shaun Hutchinson 35' Andreas Voglsammer 45'

Czerwone kartki Millwall:

Główny sędzia meczu to Leigh Doughty, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Burnley stawi czoła Norwich, następne spotkania z drużynami Preston oraz Bristol City natomiast Millwall z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Blackpool.

Kibice śledzą poczynania ligi Championship. Fascynujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Charlie Cresswell nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę potyczki między graczami ligowymi są niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, że są to spotkania statyczne. Bardzo często natrafiamy na wspaniałe bramki i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich znanych drużyn jak Burnley i Millwall z ligi Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Turf Moor.