Spotkanie Newcastle kontra Burnley, wynik 2-0

Pierwsza połowa meczu między Newcastle a Burnley zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2023-09-30 14:00 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 7 pomiędzy Newcastle a Burnley.

Gole strzelali: M. Almirón 14' 1-0 K. Trippier A. Isak 76' 2-0

Żółte kartki Newcastle: Anthony Gordon 17'

Żółte kartki Burnley: Zeki Amdouni 29' Jordan Beyer 40' Charlie Taylor 53'

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Newcastle zmierzy się już z Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami West Ham oraz Crystal Palace a Burnley z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Brentford.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania, które startują w lidze Premier League. Mocne futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak Anthony Gordon Zeki Amdouni wielokrotnie gwarantują fantastycznym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo emocji. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul, niezwykłe asysty czy gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między drużynami są nieustępliwe, nie często bywa, że spotkania nas nudzą. Warto więc śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, oglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Newcastle i Burnley z ligi Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, St. James' Park.