Na obiekcie King Power Stadium odbyło się spotkanie Leicester - Burnley zakończone wynikiem 2-2

Leicester - Burnley 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Leicester a Burnley wynik wynosił 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-09-25 14:00 na obiekcie sportowym King Power Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 6 pomiędzy Leicester a Burnley.

Gole strzelali: J. Vardy 12' 0-1 J. Vardy 37' 1-1 Y. Tielemans M. Cornet 40' 1-2 M. Vydra J. Vardy 85' 2-2 K. Iheanacho

Żółte kartki Leicester: Jannik Vestergaard 5' Harvey Barnes 77'

Żółte kartki Burnley: Maxwel Cornet 45' Ashley Westwood 60' Jóhann Guðmundsson 68' James Tarkowski 90'

Czerwone kartki Leicester:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Leicester stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Crystal Palace oraz Manchester United natomiast Burnley zmierzy się z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City oraz Southampton.

Coraz częściej oddani fani śledzą niezwykle interesujące potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Liczące się drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak Jannik Vestergaard Maxwel Cornet nieustannie sprawiają wyśmienitym kibicom wiele wrażeń. Trafiamy na niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się czerwoną kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Cieszące oko potyczki między graczami bywają zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to mecze nie warte uwagi. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać widowiska piłkarskie ligi Premier League oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Leicester i Burnley z ligi Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, King Power Stadium.