Spotkanie Luton vs Burnley zakończone wynikiem 0-1

Luton vs Burnley, wynik końcowy 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Luton a Burnley wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2023-02-18 15:00 na obiekcie sportowym Kenilworth Road odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Luton i Burnley.

Gole strzelali: A. Barnes 78' 0-1

Żółte kartki Luton: Tom Lockyer 77' Tom Lockyer 78' Elijah Adebayo 80'

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 35'

Czerwone kartki Luton: Tom Lockyer 78'

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Luton zmierzy się już z Birmingham, następne spotkania z drużynami Millwall i Swansea a Burnley z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i Fleetwood Town.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi niezwykle interesujące potyczki ligi Championship. Liczące się futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Tom Lockyer Josh Brownhill częstokroć zaserwowały swoim kibicom mnóstwo emocji. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, wyśmienite asysty czy bramki, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Wspaniałe potyczki między piłkarzami zdarzają się zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż mecze nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Luton oraz Burnley w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Kenilworth Road.