Na stadionie Turf Moor odbyło się spotkanie między Burnley i Newcastle zakończone wynikiem 1-2

Burnley kontra Newcastle, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Burnley a Newcastle wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-05-22 15:00 na stadionie Turf Moor rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Burnley i Newcastle.

Gole strzelali: C. Wilson 20' 0-1 C. Wilson 60' 0-2 A. Saint-Maximin M. Cornet 69' 1-2

Żółte kartki Burnley: James Tarkowski 65'

Żółte kartki Newcastle:

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Burnley stawi czoła , następne spotkania z drużynami i a Newcastle z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej liczni fani z entuzjazmem śledzą interesujące starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak James Tarkowski częstokroć zapewniły wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Interesujące walki między zawodnikami bywają niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się, że widowiska męczą. Ustawicznie obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe dodające niesamowite przeżycia z meczu. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych orazśledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Burnley oraz Newcastle oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Turf Moor.