Dnia 2023-02-04 12:30 na obiekcie Carrow Road odbyło się spotkanie pomiędzy Norwich oraz Burnley - 0-3

Norwich - Burnley, wynik 0-3. Dnia 2023-02-04 12:30 na stadionie Carrow Road odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Norwich oraz Burnley.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Norwich a Burnley wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: A. Zaroury 8' 0-1 Vitinho 54' 0-2 J. Guðmunds­son H. Ekdal 60' 0-3 I. Maatsen

Żółte kartki Norwich: Dimitrios Giannoulis 12' Andrew Omobamidele 16' Kieran Dowell 42' Marcelino Núñez 83' Adam Idah 86'

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 29' Ashley Barnes 40' Connor Roberts 45'

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia meczu - Keith Stroud, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Norwich zmierzy się już z Bristol City, następne spotkania z drużynami Hull City oraz Wigan. Kolejno natomiast Burnley podejmie Ipswich. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz Watford.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi potyczki ligi Championship. Liczące się zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Dimitrios Giannoulis Josh Brownhill częstokroć zapewniły wyborowym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, iż potyczki męczą fana. Obserwujemy przechodzące do historii bramki i asysty, nieczyste sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Championship. Norwich oraz Burnley jak ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Carrow Road.