Arsenal kontra Burnley, wynik spotkania 0-0

W dniu 2022-01-23 14:00 na stadionie Emirates Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Arsenal i Burnley.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Arsenal a Burnley wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Arsenal:

Żółte kartki Burnley: Ashley Westwood 25' Josh Brownhill 30'

Czerwone kartki Arsenal:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Arsenal zmierzy się już z Wolves, następne spotkania z drużynami Chelsea i Brentford a Burnley z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Liverpool.

Bardzo często wierni kibice śledzą bardzo fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Ashley Westwood nierzadko zagwarantowały wyborowym fanom mnóstwo wrażeń. Walki pomiędzy piłkarzami są niezwykle bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że są to mecze drętwe. Obserwujemy nieczyste faule, spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Premier League. Arsenal oraz Burnley i ich udział w Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Emirates Stadium.