Blackburn - Burnley, wynik spotkania: 0-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Blackburn oraz Burnley zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2023-04-25 19:00 na stadionie Ewood Park odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Blackburn i Burnley.

Gole strzelali: B. Manuel 66' 0-1 J. Cork

Żółte kartki Blackburn: Joe Rankin-Costello 47' Harry Pickering 62' Sammie Szmodics 70'

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 35' Josh Cullen 53' Ian Maatsen 57' Jack Cork 65' Arijanet Murić 82'

Czerwone kartki Blackburn:

Główny arbiter meczu - Tim Robinson, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Blackburn stawi czoła Millwall, następne spotkania z drużynami Cardiff i . Kolejno natomiast Burnley z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi potyczki w lidze Championship. Złożone z zdolnych napastników/obrońców zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Joe Rankin-Costello Josh Brownhill częstokroć zaserwowały fantastycznym sympatykom wiele wspaniałych przeżyć. Obserwujemy efektowne asysty oraz gole, ostre faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy graczami są niezwykle zajadłe, bardzo rzadko bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Z tego względu warto oglądać spotkania sportowe znanej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Blackburn oraz Burnley w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Ewood Park.