Mecz Swansea - Burnley na obiekcie Swansea.com Stadium dnia 2023-01-02 15:00 - wynik końcowy 1-2

Swansea - Burnley 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Swansea a Burnley zakończyła się wynikiem 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2023-01-02 15:00 na stadionie Swansea.com Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 26 pomiędzy Swansea a Burnley.

Gole strzelali: Ian Maatsen 12' 0-1 Ian Maatsen 22' 0-2 Nathan Tella Oliver Cooper 27' 1-2

Żółte kartki Swansea: Harry Darling 12' Joe Allen 45' Joel Latibeaudiere 79'

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 41' Jordan Beyer 58' Jóhann Guðmundsson 79' Manuel Benson 90' Ashley Barnes 90'

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Oliver Langford, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Swansea stanie naprzeciw Bristol City, następne spotkania z drużynami Sunderland oraz QPR a Burnley z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz West Brom.

Wielu fanów śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak przykładowo Harry Darling Josh Brownhill nieraz zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wiele wrażeń. Obserwujemy wyśmienite bramki czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Niesamowite potyczki między graczami bywają zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż zmagania przynudzają. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Championship oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Swansea oraz Burnley w lidze Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Swansea.com Stadium.