Dnia 2022-04-30 14:00 na stadionie Vicarage Road miało miejsce spotkanie Watford - Burnley zakończone wynikiem 1-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Watford a Burnley wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-04-30 14:00 na stadionie Vicarage Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 35 pomiędzy Watford a Burnley.

Gole strzelali: J. Tarkowski 8' 1-0 J. Cork 83' 1-1 C. Taylor J. Brownhill 86' 1-2 M. Vydra

Żółte kartki Watford: Juraj Kucka 87'

Żółte kartki Burnley: James Tarkowski 48' Nathan Collins 90'

Czerwone kartki Watford:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Watford stanie naprzeciw Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Everton i Leicester natomiast Burnley zmierzy się z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Aston Villa.

Wierni kibice śledzą starcia ligi Premier League. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Juraj Kucka James Tarkowski nieprzerwanie gwarantują kapitalnym kibicom wiele emocji. Nieprzerwanie obserwujemy przepiękne gole oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są zaciekłe, rzadko bywa, że widowiska nudzą fana. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić widowiska piłkarskie ligi Premier League i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Watford oraz Burnley z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Vicarage Road.