Na stadionie Selhurst Park dnia 2022-02-26 15:00 miało miejsce spotkanie między Crystal Palace oraz Burnley - wynik 1-1

Crystal Palace kontra Burnley, wynik 1-1. W dniu 2022-02-26 15:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Crystal Palace oraz Burnley.

Pierwsza połowa meczu między Crystal Palace oraz Burnley zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: J. Schlupp 9' 1-0 M. Olise L. Milivojević 46' 1-1

Żółte kartki Crystal Palace:

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 30' James Tarkowski 72'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Sędzią głównym tego spotkania był Jonathan Moss, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Crystal Palace stawi czoła Stoke City, następne spotkania z drużynami Wolves oraz Manchester City. Kolejno natomiast Burnley zmierzy się z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Brentford.

Oddani kibice z zaangażowaniem śledzą fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Mocne piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Josh Brownhill często serwują wyborowym entuzjastom wiele przeżyć. Nieprzerwanie natrafiamy na nieczyste faule, efektowne asysty i bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Niesamowite zmagania między graczami ligowymi są niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, iż zmagania przynudzają. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać mecze piłkarskie ligi Premier League. Crystal Palace oraz Burnley oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Selhurst Park.