Mecz Burnley kontra Swansea zakończony wynikiem 4-0 na obiekcie Turf Moor

Burnley kontra Swansea wynik meczu 4-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Burnley a Swansea zakończyła się wynikiem 3-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

Dnia 2022-10-15 14:00 na stadionie Turf Moor rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 15 pomiędzy Burnley a Swansea.

Gole strzelali: Vitinho 15' 1-0 I. Maatsen J. Rodríguez 29' 2-0 A. Zaroury A. Zaroury 45' 3-0 J. Brownhill J. Rodríguez 57' 4-0 J. Cullen

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 61'

Żółte kartki Swansea: Matthew Sorinola 23' Ben Cabango 34' Jay Fulton 38' Joel Latibeaudiere 40'

Czerwone kartki Swansea: Joël Piroe 74'

Główny arbiter meczu to Stephen Martin, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Burnley stawi czoła Birmingham, następne spotkania z drużynami Sunderland oraz Norwich. Kolejno natomiast Swansea zmierzy się z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff oraz Bristol City.

Liczna grupa fanów z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki ligi Championship. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Josh Brownhill Matthew Sorinola bardzo często zapewniły wyborowym sympatykom wiele niesamowitych emocji. Natrafiamy na wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste faule dodające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są nader zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to spotkania nudne. Z tego powodu warto oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Burnley oraz Swansea w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Turf Moor.