Burnley - Sheffield Utd, wynik meczu: 5-0

W minioną sobotę na stadionie Turf Moor odbył się mecz Premier League pomiędzy drużynami Burnley i Sheffield Utd. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5-0 na korzyść gospodarzy, którzy kontrolowali grę od samego początku. Już do przerwy Burnley prowadziło 2-0, a w drugiej połowie zespołowi udało się zdobyć kolejne trzy bramki, zapewniając sobie pewne zwycięstwo. Mecz odbył się 2 grudnia o godzinie 15:00 w ramach 14. kolejki ligowej.

Relacja z meczu:

Witajcie na Turf Moor, gdzie dzisiaj odbywa się starcie pomiędzy Burnley a Sheffield Utd w ramach 14. kolejki Premier League. Atmosfera na stadionie jest niesamowita, kibice obu drużyn dopingują swoich ulubieńców na każdym kroku.

1' - I rozpoczynamy mecz! Burnley zaczyna od pierwszego gwizdka sędziego. Szybkie rozpoczęcie gry i... GOOOOL! Już po 1 minucie J. Rodríguez wpisuje się na listę strzelców, asystującemu C. Taylorowi! 1-0 dla gospodarzy!

29' - Po dynamicznej grze obu drużyn, J. Bruun Larsen podnosi prowadzenie Burnley na 2-0 po asyście D. O'Sheą! Sheffield Utd ma teraz ciężkie zadanie przed sobą.

34' - Pierwsza żółta kartka dla gości, J. Fleck dostaje ostrzeżenie od sędziego za faul.

38' - Dara O'Shea otrzymuje żółtą kartkę za brutalne wejście w zawodnika przeciwnika.

45' - Niestety dla Sheffield Utd, Oliver McBurnie otrzymuje czerwoną kartkę tuż przed przerwą. To będzie trudna druga połowa dla gości.

73' - Z. Amdouni zdobywa trzeciego gola dla Burnley, a asystę notuje J. Beyer. Wynik to teraz 3-0 dla gospodarzy.

75' - L. Koleosho nie pozostaje dłużny i podnosi prowadzenie Burnley na 4-0 po asyście Z. Amdouni.

80' - J. Brownhill nie pozostaje w tyle i wpisuje się na listę strzelców, ustalając wynik meczu na 5-0 dla Burnley!

Po meczu Burnley zdominowało grę, utrzymując się na prowadzeniu przez większość spotkania. Sheffield Utd niestety musi poprawić swoją formę, by nie znaleźć się w trudnej sytuacji w tabeli. Kibice opuszczający stadion są podekscytowani występem swojej drużyny, a ci z Sheffield Utd mają nadzieję na poprawę w kolejnych spotkaniach.

Obie drużyny mają teraz kolejne wyzwania przed sobą, a kibice nie mogą się doczekać, by zobaczyć swoje ulubione zespoły ponownie na boisku.