Burnley kontra Middlesbrough, wynik spotkania 3-1

Dnia 2022-12-17 15:00 na stadionie Turf Moor odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Burnley i Middlesbrough.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Burnley i Middlesbrough wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: D. Watmore 49' 0-1 B. Manuel 60' 1-1 J. Beyer B. Manuel 67' 2-1 J. Cullen J. Howson 72' 3-1

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 75'

Żółte kartki Middlesbrough: Zack Steffen 58' Darragh Lenihan 90'

Czerwone kartki Burnley: Connor Roberts 89'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Główny arbiter meczu - David Webb, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Burnley stawi czoła Manchester United, następne spotkania z drużynami Birmingham i Stoke City a Middlesbrough z Wigan. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Birmingham.

Mnóstwo kibiców z dużym entuzjazmem śledzi bardzo interesujące potyczki ligi Championship. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Jack Cork Zack Steffen raz za razem zaserwowały wyśmienitym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Często obserwujemy nieprzepisowe faule, idealne gole i asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się bardzo zażarte, nie często bywa ostatecznie, że zmagania męczą. Warto więc śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Burnley i Middlesbrough z ligi Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Turf Moor.