Na stadionie St Andrew's Stadium dnia 2022-10-19 18:45 miało miejsce spotkanie między Birmingham i Burnley: końcowy wynik 1-1

Birmingham - Burnley zakończony wynikiem 1-1.

Pierwsza część spotkania między Birmingham i Burnley zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-10-19 18:45 na stadionie St Andrew's Stadium odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 16 pomiędzy Birmingham a Burnley.

Gole strzelali: J. Guðmunds­son 74' 0-1 S. Hogan 80' 1-1 G. Hall

Żółte kartki Birmingham: Tahith Chong 42'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 44' Anass Zaroury 53'

Czerwone kartki Birmingham:

Główny sędzia spotkania to John Busby, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Birmingham stawi czoła QPR, następne spotkania z drużynami Millwall i Stoke City. Kolejno natomiast Burnley z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Rotherham.

Fani futbolu z dużym zapałem śledzą ekscytujące potyczki ligi Championship. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze jak Tahith Chong Jack Cork często sprawiają własnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na nieczyste faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, widowiskowe asysty czy gole, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Przyciągające uwagę walki między drużynami futbolowymi zdarzają się nader zażarte, rzadko bywa, iż mecze nudzą. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Birmingham i Burnley w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, St Andrew's Stadium.