Spotkanie Tottenham - Burnley zakończone wynikiem 1-0 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Tottenham a Burnley zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-05-15 11:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 37. Zmierzyły się Tottenham oraz Burnley.

Gole strzelali: H. Kane 45' 1-0

Żółte kartki Tottenham: Lucas Moura 49' Hugo Lloris 86' Dejan Kulusevski 90'

Żółte kartki Burnley: Connor Roberts 27' Nick Pope 45'

Czerwone kartki Tottenham:

Główny sędzia spotkania - Kevin Friend, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Tottenham stawi czoła Norwich, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Newcastle. Kolejno natomiast Burnley zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej fani z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące starcia ligi Premier League. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak przykładowo Lucas Moura Connor Roberts częstokroć zagwarantowały swoim stałym fanom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają zajadłe, nie często bywa, iż są to widowiska nie warte uwagi. Systematycznie obserwujemy nieczyste faule kończące się żółtą kartką, wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Tottenham i Burnley w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.