Burnley vs Chelsea, wynik spotkania - 0-4

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Burnley i Chelsea wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-4.

Dnia 2022-03-05 15:00 na stadionie Turf Moor rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 28 pomiędzy Burnley a Chelsea.

Gole strzelali: R. James 47' 0-1 T. Chalobah K. Havertz 53' 0-2 C. Pulisic K. Havertz 55' 0-3 R. James C. Pulisic 69' 0-4

Żółte kartki Burnley: Ashley Barnes 84' Ashley Westwood 89'

Żółte kartki Chelsea:

Czerwone kartki Chelsea:

Główny sędzia spotkania - Andre Marriner, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Burnley zmierzy się już z Brentford, następne spotkania z drużynami Southampton oraz Manchester City. Kolejno natomiast Chelsea z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle oraz Lille.

Dzisiaj wierni kibice futbolu śledzą ciekawe starcia ligi Premier League. Mocne futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak Ashley Barnes raz za razem sprawiają pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są zażarte, rzadko bywa, iż spotkania przynudzają. Zdarzają się efektowne asysty oraz gole, bezwzględne faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League. Udział takich znanych zespołów jak Burnley i Chelsea w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Turf Moor.