Na stadionie Turf Moor dnia 2023-11-04 15:00 odbyło się spotkanie między Burnley i Crystal Palace zakończone wynikiem 0-2

W meczu jedenastej kolejki Premier League drużyna Burnley podejmowała u siebie zespół Crystal Palace. Spotkanie odbyło się na stadionie Turf Moor, a sędzią głównym był Peter Bankes z Anglii. Mecz zakończył się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 2:0. Wynik na przerwę wynosił 1:0 na korzyść Crystal Palace.

Mecz pomiędzy Burnley i Crystal Palace

W dniu 4 listopada 2023 roku na stadionie Turf Moor odbyło się starcie pomiędzy drużynami Burnley i Crystal Palace w ramach 11. kolejki Premier League. Mecz zakończył się wynikiem 0-2 na korzyść Crystal Palace.

Pierwsza bramka padła w 22. minucie meczu, kiedy to J. Schlupp wpisał się na listę strzelców, wykorzystując asystę J. Ayew. Wynik na przerwę wynosił 0-1. Ostateczne rozstrzygnięcie przyniósł T. Mitchell, zdobywając bramkę na 0-2 w 90. minucie po asyście E. Eze.

Warto zauważyć, że Crystal Palace otrzymało aż 5 żółtych kartek. Odsone Édouard został ukarany w 16. minucie, a następnie w pierwszej połowie kartki obejrzeli Jordan Ayew i Marc Guéhi. W doliczonym czasie gry żółte kartki otrzymali Joachim Andersen oraz Jefferson Lerma.

Sędzią tego spotkania był Peter Bankes z Anglii.

Następne mecze dla Burnley to starcia z Arsenalem, West Hamem i Sheffield United. Z kolei Crystal Palace zmierzy się z Evertonem, Luton oraz ponownie z West Hamem.