Mecz Burnley - Blackpool dnia 2022-08-20 14:00 na stadionie Turf Moor - wynik końcowy 3-3

Burnley - Blackpool 3-3. W dniu 2022-08-20 14:00 na stadionie Turf Moor odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 5 pomiędzy Burnley a Blackpool.

Pierwsza część spotkania między Burnley a Blackpool zakończyła się wynikiem 3-1. Końcowy wynik meczu to 3-3.

Gole strzelali: J. Brownhill 3' 1-0 J. Rodríguez N. Tella 11' 2-0 T. Harwood-Bellis T. Corbeanu 21' 2-1 N. Tella 33' 3-1 S. Lavery 74' 3-2 J. Lawrence-Gabriel J. Yates 76' 3-3 K. Dougall

Żółte kartki Burnley: Josh Cullen 47'

Żółte kartki Blackpool: Dominic Thompson 45' Callum Connolly 61' Kenneth Dougall 90'

Czerwone kartki Burnley: Ian Maatsen 85'

Czerwone kartki Blackpool: Sonny Carey 84'

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Burnley stawi czoła Shrewsbury, następne spotkania z drużynami Wigan i Millwall natomiast Blackpool z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Huddersfield.

Oddani kibice z entuzjazmem śledzą potyczki ligi Championship. Uzdolnione futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Josh Cullen Dominic Thompson wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Niesamowite walki między piłkarzami z ligi są zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, iż mecze nie są warte uwagi. Obserwujemy efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich orazśledzić widowiska piłkarskie znanej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Burnley oraz Blackpool w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Turf Moor.