Mecz Burnley kontra West Ham zakończony wynikiem 0-0

Burnley kontra West Ham, wynik 0-0. W dniu 2021-12-12 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 16 pomiędzy Burnley a West Ham.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Burnley oraz West Ham wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Burnley: Charlie Taylor 33' Ben Mee 45'

Żółte kartki West Ham: Craig Dawson 90'

Czerwone kartki West Ham:

Główny arbiter spotkania - Graham Scott, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Burnley stanie naprzeciw Watford, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Everton. Kolejno natomiast West Ham z Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Norwich oraz Tottenham.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi niezwykle ciekawe starcia, które startują w lidze Premier League. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak m.in. Charlie Taylor Craig Dawson stale gwarantują pierwszorzędnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Wielokrotnie obserwujemy brutalne faule, przepiękne bramki oraz asysty, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają zagorzałe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że są to potyczki usypiające. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Premier League oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Burnley oraz West Ham i ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Turf Moor.