Mecz Burnley vs Leicester na stadionie Turf Moor dnia 2022-03-01 19:45: 0-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Burnley i Leicester wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2022-03-01 19:45 na stadionie Turf Moor odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 22 pomiędzy Burnley a Leicester.

Gole strzelali: J. Maddison 82' 0-1 J. Vardy J. Vardy 90' 0-2 H. Barnes

Żółte kartki Burnley: Wout Weghorst 57'

Żółte kartki Leicester: Kiernan Dewsbury-Hall 90'

Czerwone kartki Leicester:

Główny sędzia meczu - Chris Kavanagh, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Burnley zmierzy się już z Brentford, następne spotkania z drużynami Southampton oraz Manchester City. Kolejno natomiast Leicester z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal oraz Rennes.

Wierni fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Interesujące futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak Wout Weghorst Kiernan Dewsbury-Hall systematycznie serwują fantastycznym entuzjastom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Bardzo często zdarzają się ostre sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, książkowe gole czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż spotkania nie są interesujące. Zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Burnley i Leicester z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Turf Moor.