Dnia 2022-12-27 20:00 na obiekcie Turf Moor odbył się mecz Burnley vs Birmingham zakończony wynikiem 3-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Burnley oraz Birmingham wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2022-12-27 20:00 na stadionie Turf Moor odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 24. Zmierzyły się Burnley oraz Birmingham.

Gole strzelali: A. Zaroury 1' 1-0 C. Roberts C. Roberts 44' 2-0 J. Brownhill N. Tella 90' 3-0 C. Taylor

Żółte kartki Burnley: Josh Cullen 35'

Żółte kartki Birmingham: Hannibal Mejbri 35' Tahith Chong 36' Troy Deeney 54'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Birmingham:

Główny arbiter spotkania - England Darren, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Burnley zmierzy się już z Stoke City, następne spotkania z drużynami Swansea oraz Bournemouth. Kolejno natomiast Birmingham z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough oraz Forest Green.

Oddani kibice futbolu śledzą starcia w lidze Championship. Składające się z zdolnych napastników oraz obrońców zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Josh Cullen Hannibal Mejbri wielokrotnie serwują pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie obserwujemy książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy piłkarzami bywają zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, że zmagania nas męczą. Z tego względu warto oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Burnley oraz Birmingham oraz ich udział w Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Turf Moor.