Dnia 2022-09-13 19:00 miało miejsce spotkanie Preston - Burnley - końcowy wynik 1-1

Preston - Burnley, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Preston i Burnley wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-09-13 19:00 na obiekcie sportowym Deepdale rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Preston i Burnley.

Gole strzelali: T. Harwood-Bellis 10' 0-1 J. Brownhill J. Storey 15' 1-1 B. Potts

Żółte kartki Preston: Alistair McCann 4' Troy Parrott 33'

Żółte kartki Burnley:

Czerwone kartki Preston:

Główny arbiter spotkania - Peter Bankes, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Preston stawi czoła Sunderland, następne spotkania z drużynami West Brom i Norwich. Kolejno natomiast Burnley z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i Coventry.

Coraz częściej zauważamy, że wielu kibiców śledzi niezwykle ciekawe starcia w lidze Championship. Uzdolnione futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Alistair McCann nieustannie serwują fantastycznym kibicom wiele wrażeń. Cieszące oko walki między zawodnikami są niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, że są to potyczki nudne. Wielokrotnie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Preston i Burnley i ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Deepdale.