Dnia 2023-04-15 14:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium miał miejsce mecz pomiędzy Reading oraz Burnley: 0-0

Reading kontra Burnley 0-0. Dnia 2023-04-15 14:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 42 pomiędzy Reading a Burnley.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Reading a Burnley zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Reading: Andy Carroll 77' Amadou Salif Mbengue 79' Joe Lumley 90'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 89'

Czerwone kartki Reading:

Główny sędzia meczu - Oliver Langford, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Reading stawi czoła Luton, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Wigan. Kolejno natomiast Burnley podejmie Rotherham. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Blackburn.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. Andy Carroll Jack Cork często gwarantują kapitalnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy widowiskowe asysty i bramki, ostre sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to zmagania drętwe. Zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Reading oraz Burnley i ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Select Car Leasing Stadium.