Na obiekcie Turf Moor miał miejsce mecz Burnley vs Tottenham zakończony wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Burnley a Tottenham wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-02-23 19:30 na stadionie Turf Moor odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Burnley i Tottenham.

Gole strzelali: B. Mee 71' 1-0 J. Brownhill

Żółte kartki Burnley:

Żółte kartki Tottenham:

Czerwone kartki Tottenham:

Sędzią głównym tego spotkania był Graham Scott, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Burnley stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Chelsea i Brentford. Kolejno natomiast Tottenham podejmie Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Everton i Manchester United.

Kibice śledzą starcia w lidze Premier League. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak stale gwarantują własnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się zajadłe, rzadko bywa, że widowiska nudzą fana. Trafiamy na nieczyste sytuacje na faul, idealne bramki oraz asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych ioglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Burnley i Tottenham w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Turf Moor.