Mecz Chelsea kontra Burnley zakończony wynikiem 1-1

Chelsea kontra Burnley wynik meczu 1-1. W dniu 2021-11-06 15:00 na obiekcie sportowym Stamford Bridge odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Chelsea oraz Burnley.

Pierwsza połowa spotkania między Chelsea a Burnley zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: K. Havertz 33' 1-0 R. James M. Vydra 79' 1-1 J. Rodriguez

Żółte kartki Chelsea: Reece James 76'

Żółte kartki Burnley: Ashley Westwood 68' Maxwel Cornet 76' James Tarkowski 84' Josh Brownhill 90'

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Chelsea stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Juventus oraz Manchester United. Kolejno natomiast Burnley z Crystal Palace. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Wolves.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi interesujące potyczki, które odbywają się w lidze Premier League. Interesujące futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. Reece James Ashley Westwood stale gwarantują swoim entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty i gole, brutalne faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Cieszące oko potyczki między graczami bywają zażarte, rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to mecze mało interesujące. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Premier League. Udział takich popularnych zespołów jak Chelsea i Burnley z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stamford Bridge.