Spotkanie Burnley vs Brentford dnia 2021-10-30 14:00: końcowy wynik 3-1

Burnley vs Brentford wynik 3-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Burnley oraz Brentford zakończyła się wynikiem 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2021-10-30 14:00 na stadionie Turf Moor odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 10 pomiędzy Burnley a Brentford.

Gole strzelali: C. Wood 4' 1-0 M. Lowton 32' 2-0 C. Taylor M. Cornet 36' 3-0 D. McNeil S. Ghoddos 79' 3-1 C. Nørgaard

Żółte kartki Burnley: Dwight McNeil 83'

Żółte kartki Brentford: Saman Ghoddos 72'

Czerwone kartki Brentford:

Sędzią głównym tego spotkania był Jonathan Moss, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Burnley zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Crystal Palace oraz Tottenham a Brentford z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle oraz Everton.

Bardzo często oddani fani futbolu śledzą bardzo ciekawe starcia ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Dwight McNeil Saman Ghoddos nierzadko zaserwowały wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się nader zażarte, nie często okazuje się, że zmagania męczą fana. Obserwujemy wyjątkowe gole oraz asysty, ostre sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich orazśledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Burnley oraz Brentford oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Turf Moor.