Spotkanie Brighton vs Burnley, wynik 0-3

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Brighton a Burnley zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2022-02-19 15:00 na stadionie The American Express Community Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 26 pomiędzy Brighton a Burnley.

Gole strzelali: W. Weghorst 21' 0-1 C. Roberts J. Brownhill 40' 0-2 W. Weghorst A. Lennon 69' 0-3 J. Rodriguez

Żółte kartki Brighton: Shane Duffy 84'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 25' Connor Roberts 59' Aaron Lennon 61' Josh Brownhill 87'

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Kevin Friend, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Brighton stanie naprzeciw Aston Villa, następne spotkania z drużynami Newcastle i Liverpool natomiast Burnley podejmie Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Leicester.

Coraz częściej zauważamy, że fani futbolu śledzą potyczki ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Shane Duffy Jack Cork systematycznie gwarantują wspaniałym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, że są to widowiska nudne. Trafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, przechodzące do historii gole oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League i śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Brighton oraz Burnley jak ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak The American Express Community Stadium.