Na obiekcie St. James' Park dnia 2021-12-04 15:00 miało miejsce spotkanie między Newcastle i Burnley - 1-0

W dniu 2021-12-04 15:00 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 15 pomiędzy Newcastle a Burnley.

Po pierwszej połowie meczu między Newcastle a Burnley wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: C. Wilson 40' 1-0 F. Schär

Żółte kartki Newcastle: Javier Manquillo 87'

Żółte kartki Burnley: Nathan Collins 75'

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Newcastle stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Liverpool i Manchester City. Kolejno natomiast Burnley z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Aston Villa.

Wielu kibiców śledzi ekscytujące starcia ligi Premier League. Liczące się piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Javier Manquillo Nathan Collins nierzadko zagwarantowały wyborowym kibicom mnóstwo emocji. Zdarzają się ostre faule, widowiskowe asysty i bramki, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki między graczami ligowymi bywają nader bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to mecze nużące. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Newcastle i Burnley w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, St. James' Park.