Spotkanie pomiędzy Burnley oraz Manchester City na obiekcie Turf Moor: wynik 0-3

Burnley kontra Manchester City 0-3.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Burnley i Manchester City wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2023-08-11 19:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się mecz ligi Premier League kolejki 1. Zmierzyły się ze sobą Burnley oraz Manchester City.

Gole strzelali: E. Haaland 4' 0-1 Rodri E. Haaland 36' 0-2 J. Álvarez Rodri 75' 0-3

Żółte kartki Burnley:

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Burnley: Anass Zaroury 90'

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Burnley zmierzy się już z Luton, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Nottingham Forest natomiast Manchester City zmierzy się z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle oraz Sheffield Utd.

Liczni fani piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia, które startują w lidze Premier League. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo systematycznie gwarantują wyśmienitym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, iż potyczki przynudzają. Bardzo często trafiamy na idealne asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Burnley i Manchester City oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Turf Moor.