Mecz Wigan kontra Burnley zakończony wynikiem 1-5 na stadionie DW Stadium dnia 2022-08-27 14:00

Pierwsza połowa meczu między Wigan a Burnley zakończyła się wynikiem 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-5.

Dnia 2022-08-27 14:00 na obiekcie sportowym DW Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 6 pomiędzy Wigan a Burnley.

Gole strzelali: J. Rodríguez 17' 0-1 J. Brownhill 27' 0-2 Vitinho W. Keane 43' 1-2 N. Tella 51' 1-3 J. Brownhill J. Brownhill 86' 1-4 S. Bastien S. Bastien 88' 1-5 J. Cork

Żółte kartki Wigan: Curtis Tilt 2'

Żółte kartki Burnley: Arijanet Murić 41'

Czerwone kartki Wigan:

Główny sędzia meczu to James Bell, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Wigan zmierzy się już z West Brom, następne spotkania z drużynami Luton i Blackburn. Kolejno natomiast Burnley zmierzy się z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami West Brom i Norwich.

Liczni fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą starcia ligi Championship. Utalentowane futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi Curtis Tilt Arijanet Murić nieustannie gwarantują wspaniałym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Walki między drużynami okazują się nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż mecze nie są warte uwagi. Wielokrotnie obserwujemy ostre faule, książkowe asysty czy bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Wigan oraz Burnley w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, DW Stadium.