Spotkanie Burnley vs Manchester City zakończone wynikiem 0-2 na obiekcie Turf Moor

Burnley vs Manchester City zakończony wynikiem 0-2. Dnia 2022-04-02 14:00 na stadionie Turf Moor odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Burnley i Manchester City.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Burnley a Manchester City wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: K. De Bruyne 5' 0-1 R. Sterling İ. Gündoğan 25' 0-2 R. Sterling

Żółte kartki Burnley: Wout Weghorst 13'

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny arbiter meczu - Craig Pawson, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Burnley zmierzy się już z Everton, następne spotkania z drużynami Norwich i West Ham a Manchester City zmierzy się z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Atletico Madrid.

W dzisiejszych czasach liczni fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze Premier League. Interesujące futbolowe drużyny i piłkarze jak Wout Weghorst nieprzerwanie serwują fantastycznym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Nieustannie obserwujemy brutalne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, wyjątkowe bramki oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi bywają nader zajadłe, rzadko zdarza się definitywnie, że są to potyczki usypiające. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League. Burnley i Manchester City jak ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Turf Moor.