Dnia 2022-04-06 18:30 na obiekcie Turf Moor miał miejsce mecz Burnley kontra Everton zakończony wynikiem 3-2

W dniu 2022-04-06 18:30 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 19 pomiędzy Burnley a Everton.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Burnley a Everton wynik to 1-2. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

 

Gole strzelali: N. Collins 12' 1-0 M. Cornet Richarlison 18' 1-1 Richarlison 41' 1-2 J. Rodriguez 57' 2-2 C. Taylor M. Cornet 85' 3-2 M. Vydra

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 10' Matthew Lowton 76'

Żółte kartki Everton: Mason Holgate 3' Ben Godfrey 54'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Everton:

Sędzią głównym tego spotkania był Mike Dean, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Burnley stanie naprzeciw West Ham, następne spotkania z drużynami Southampton i Wolves. Kolejno natomiast Everton zmierzy się z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Chelsea.

Bardzo często mnóstwo fanów z dużym entuzjazmem śledzi ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Mocne drużyny futbolowe i piłkarze jak Josh Brownhill Mason Holgate nieustannie sprawiają kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wiele pozytywnych wrażeń. Cieszące oko walki między piłkarzami z ligi okazują się niezwykle zagorzałe, nie często bywa, iż widowiska nas nudzą. Obserwujemy nieczyste faule, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania sportowe znanej ligi Premier League. Udział takich znanych drużyn jak Burnley i Everton z ligi Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Turf Moor.