Burnley kontra Norwich, wynik meczu - 1-0

Pierwsza połowa meczu między Burnley a Norwich zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-10-25 19:00 na stadionie Turf Moor odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 9. Zmierzyły się Burnley i Norwich.

Gole strzelali: J. Rodríguez 82' 1-0

Żółte kartki Burnley: Jay Rodriguez 38' Nathan Tella 58' Jack Cork 77'

Żółte kartki Norwich: Max Aarons 21' Isaac Hayden 27' Grant Hanley 58'

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Tony Harrington, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Burnley zmierzy się już z Rotherham, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Crawley Town a Norwich zmierzy się z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Rotherham i Middlesbrough.

Oddani kibice z zapałem śledzą potyczki w lidze Championship. Składające się z zdolnych napastników i obrońców futbolowe zespoły i zawodnicy jak Jay Rodriguez Max Aarons wielokrotnie gwarantują kapitalnym entuzjastom wiele pozytywnych emocji. Zdarzają się idealne gole oraz asysty, bezwzględne faule zapewniające pikanterii całemu widowisku. Wspaniałe potyczki między piłkarzami są nader zajadłe, rzadko okazuje się koniec końców, iż widowiska nie są interesujące. Dlatego też warto śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Burnley i Norwich oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Turf Moor.