Mecz pomiędzy Burnley i Rotherham zakończony wynikiem 3-2 na stadionie Turf Moor dnia 2022-11-02 19:45

Burnley kontra Rotherham, wynik końcowy 3-2. W dniu 2022-11-02 19:45 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się mecz ligi Championship kolejki 19 pomiędzy Burnley a Rotherham.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Burnley oraz Rotherham zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: B. Wiles 3' 0-1 B. Norton-Cuffy J. Rodríguez 35' 1-1 N. Tella C. Ogbene 64' 1-2 B. Manuel 90' 2-2 C. Roberts H. Dervişoğlu 0 90' 3-2

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 89' Ian Maatsen 89' Jordan Beyer 90'

Żółte kartki Rotherham: Cohen Bramall 68' Cohen Bramall 75' Daniel Barlaser 89' Ben Wiles 90'

Czerwone kartki Rotherham: Cohen Bramall 75'

Sędzią głównym tego spotkania był Leigh Doughty, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Burnley stanie naprzeciw Crawley Town, następne spotkania z drużynami Blackburn i QPR. Kolejno natomiast Rotherham z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Bristol City.

Dzisiaj liczni kibice z entuzjazmem śledzą bardzo interesujące potyczki w lidze Championship. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Josh Brownhill Cohen Bramall raz za razem zapewniają własnym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa, iż są to mecze nie warte uwagi. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, niezwykłe asysty oraz gole, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich,oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Burnley oraz Rotherham i ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Turf Moor.