Mecz między Burnley i QPR na obiekcie Turf Moor - końcowy wynik 1-2

Burnley kontra QPR 1-2. Dnia 2023-04-22 14:00 na stadionie Turf Moor odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 44 pomiędzy Burnley a QPR.

Po pierwszej połowie spotkania między Burnley a QPR wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: S. Field 58' 0-1 B. Manuel 76' 1-1 C. Roberts C. Martin 87' 1-2 J. Lowe

Żółte kartki Burnley: Taylor Harwood-Bellis 63' Scott Twine 90'

Żółte kartki QPR: Sinclair Armstrong 80' Ethan Laird 89'

Czerwone kartki QPR:

Główny sędzia spotkania - Dean Whitestone, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Burnley zmierzy się już z Blackburn, następne spotkania z drużynami Bristol City i Cardiff a QPR z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i .

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze Championship. Fascynujące zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Taylor Harwood-Bellis Sinclair Armstrong częstokroć zapewniły własnym wiernym fanom mnóstwo przeżyć. Walki między graczami bywają zagorzałe, nie często bywa, że spotkania nas nudzą. Natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul, idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc śledzić spotkania sportowe lubianej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Burnley i QPR i ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Turf Moor.