Burnley - Stoke City, wynik spotkania: 1-1

Dnia 2022-10-05 18:45 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 13 pomiędzy Burnley a Stoke City.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Burnley oraz Stoke City zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: C. Roberts 54' 1-0 J. Brownhill H. Clarke 87' 1-1 T. Fosu

Żółte kartki Burnley: Taylor Harwood-Bellis 22' Vitinho 26'

Żółte kartki Stoke City: Ben Wilmot 64' Liam Delap 80'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Stoke City:

Sędzią głównym tego spotkania był David Webb, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Burnley stawi czoła Swansea, następne spotkania z drużynami Birmingham i Sunderland. Kolejno natomiast Stoke City podejmie Preston. Następne mecze zagra z drużynami Rotherham i Coventry.

Dzisiaj liczna grupa fanów z dużym entuzjazmem śledzi niezwykle fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Championship. Liczące się zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. Taylor Harwood-Bellis Ben Wilmot nieprzerwanie gwarantują wyśmienitym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska nudne. Wielokrotnie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem, widowiskowe asysty oraz gole gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Championship. Udział takich popularnych drużyn jak Burnley oraz Stoke City z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Turf Moor.