Mecz między Millwall oraz Burnley zakończony wynikiem 1-1 dnia 2023-02-21 19:45 na obiekcie The Den

Millwall kontra Burnley, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Millwall i Burnley zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-02-21 19:45 na stadionie The Den odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 29 pomiędzy Millwall a Burnley.

Gole strzelali: A. Barnes 51' 0-1 T. Bradshaw 85' 1-1

Żółte kartki Millwall: Tom Bradshaw 77'

Żółte kartki Burnley: Ameen Al-Dakhil 26'

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był James Linington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Millwall stawi czoła Luton, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Reading a Burnley z Fleetwood Town. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz Wigan.

Mnóstwo kibiców śledzi bardzo ciekawe starcia, które dotyczą ligi Championship. Fascynujące zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Tom Bradshaw Ameen Al-Dakhil wielokrotnie sprawiają fantastycznym fanom emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami ligowymi są zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, że zmagania męczą. Trafiamy na idealnie wyliczone asysty oraz gole, ostre sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, aby śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Millwall i Burnley i ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak The Den.