Burnley - Blackburn, wynik meczu 3-0

Burnley - Blackburn, wynik końcowy 3-0.

Pierwsza połowa spotkania między Burnley i Blackburn zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

W dniu 2022-11-13 12:30 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki Regular Season - 21. Na przeciw siebie stanęły Burnley oraz Blackburn.

Gole strzelali: Ashley Barnes 55' 1-0 Anass Zaroury Anass Zaroury 74' 2-0 Ashley Barnes 81' 3-0 Josh Brownhill

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 61'

Żółte kartki Blackburn: Lewis Travis 42' Daniel Ayala 86'

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Burnley zmierzy się już z QPR, następne spotkania z drużynami Middlesbrough oraz Manchester United a Blackburn zmierzy się z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Norwich oraz Nottingham Forest.

Mnóstwo fanów śledzi potyczki w lidze Championship. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. Jack Cork Lewis Travis nader często zaserwowały swoim sympatykom wiele emocji. Cieszące oko potyczki między drużynami ligowymi zdarzają się bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to spotkania usypiające. Trafiamy na książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych iśledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Burnley i Blackburn i ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Turf Moor.