Dnia 2022-04-21 18:45 na obiekcie Turf Moor odbyło się spotkanie między Burnley i Southampton: wynik 2-0

Po pierwszej połowie spotkania między Burnley i Southampton wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-04-21 18:45 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się mecz ligi Premier League kolejki 30 pomiędzy Burnley a Southampton.

Gole strzelali: C. Roberts 12' 1-0 J. Brownhill N. Collins 44' 2-0 J. Brownhill

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 38' James Tarkowski 73'

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 73' Romain Perraud 79'

Czerwone kartki Southampton:

Główny sędzia spotkania - Stuart Attwell, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Burnley stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Tottenham. Kolejno natomiast Southampton podejmie Crystal Palace. Następne mecze zagra z drużynami Brentford i Liverpool.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą bardzo fascynujące potyczki w lidze Premier League. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak Jack Cork Jan Bednarek częstokroć zapewniły pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Często obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty oraz gole, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami z ligi okazują się nader zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że widowiska nudzą. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Burnley i Southampton i ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Turf Moor.