Mecz Brentford - Burnley na stadionie Brentford Community Stadium - wynik 2-0

Brentford - Burnley zakończony wynikiem 2-0. W dniu 2022-03-12 15:00 na stadionie Brentford Community Stadium odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 29 pomiędzy Brentford a Burnley.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Brentford oraz Burnley zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: I. Toney 85' 1-0 C. Eriksen I. Toney 90' 2-0

Żółte kartki Brentford: Ivan Toney 86'

Żółte kartki Burnley: James Tarkowski 89'

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki Burnley: Nathan Collins 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Brentford zmierzy się już z Leicester, następne spotkania z drużynami Chelsea i West Ham. Kolejno natomiast Burnley z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City i Norwich.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów z dużym zapałem śledzi ciekawe starcia ligi Premier League. Składające się z uzdolnionych zawodników drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak Ivan Toney James Tarkowski nieraz zapewniły wyśmienitym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się niezwykle bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że są to mecze mało interesujące. Obserwujemy przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego fana, aby oglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Brentford oraz Burnley w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Brentford Community Stadium.