Spotkanie między Burnley oraz Bristol City zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Turf Moor dnia 2022-09-17 14:00

Pierwsza połowa spotkania między Burnley a Bristol City zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-09-17 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się mecz ligi Championship kolejki 11 pomiędzy Burnley a Bristol City.

Gole strzelali: B. Manuel 4' 1-0 I. Maatsen N. Wells 27' 1-1 T. Conway J. Rodríguez 67' 2-1 J. Guðmunds­son

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 89'

Żółte kartki Bristol City: Alex Scott 32'

Czerwone kartki Bristol City:

Główny sędzia spotkania to Oliver Langford, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Burnley stawi czoła Cardiff, następne spotkania z drużynami Stoke City oraz Coventry. Kolejno natomiast Bristol City podejmie QPR. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz Birmingham.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów śledzi ekscytujące starcia ligi Championship. Interesujące zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak Jack Cork Alex Scott często zapewniają wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe potyczki między graczami z ligi okazują się zajadłe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to spotkania nużące. Regularnie zdarzają się brutalne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych iśledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Burnley i Bristol City i ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Turf Moor.