Mecz między Burnley oraz West Brom dnia 2023-01-20 20:00 na obiekcie Turf Moor - wynik 2-1

Burnley - West Brom, wynik końcowy 2-1. W dniu 2023-01-20 20:00 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się mecz ligi Championship kolejki Regular Season - 28. Na przeciw siebie stanęły Burnley oraz West Brom.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Burnley i West Brom wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: D. Furlong 7' 0-1 J. Swift N. Tella 75' 1-1 A. Zaroury S. Twine 87' 2-1

Żółte kartki Burnley: Ian Maatsen 90'

Żółte kartki West Brom: Darnell Furlong 42'

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Burnley zmierzy się już z Ipswich, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Preston. Kolejno natomiast West Brom z Wigan. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City oraz Coventry.

Bardzo często liczni kibice śledzą potyczki w lidze Championship. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Ian Maatsen Darnell Furlong wielokrotnie zagwarantowały własnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, że są to potyczki statyczne. Obserwujemy wyjątkowe bramki i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem dodające smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Burnley i West Brom z ligi Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Turf Moor.