Rotherham - Burnley, wynik meczu 2-2

Dnia 2023-04-18 18:45 na stadionie AESSEAL New York Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 43 pomiędzy Rotherham a Burnley.

Po pierwszej połowie spotkania między Rotherham i Burnley wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: S. Twine 26' 0-1 C. Roberts Vitinho 45' 1-1 B. Manuel 81' 1-2 J. Cullen G. Kelly 85' 2-2 C. Ogbene

Żółte kartki Rotherham: Domingos Quina 68'

Żółte kartki Burnley: Ian Maatsen 45' Manuel Benson 82'

Czerwone kartki Rotherham:

Główny arbiter spotkania - Robert Madley, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Rotherham zmierzy się już z Cardiff, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Wigan. Kolejno natomiast Burnley zmierzy się z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Cardiff.

Mnóstwo fanów futbolu śledzi poczynania ligi Championship. Ciekawe zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak Domingos Quina Ian Maatsen nieustannie serwują kapitalnym kibicom wiele wspaniałych emocji. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, efektowne gole oraz asysty gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Zmagania między zawodnikami bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa koniec końców, iż mecze nas męczą. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Rotherham i Burnley w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, AESSEAL New York Stadium.