Mecz Burnley - Aston Villa dnia 2022-05-07 14:00 na obiekcie Turf Moor: końcowy wynik 1-3

Dnia 2022-05-07 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 36. Zmierzyły się ze sobą Burnley i Aston Villa.

Pierwsza połowa spotkania między Burnley i Aston Villa zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Gole strzelali: D. Ings 7' 0-1 E. Buendía E. Buendía 31' 0-2 L. Digne O. Watkins 52' 0-3 J. McGinn M. Cornet 90' 1-3 E. Pieters

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 69'

Żółte kartki Aston Villa: Lucas Digne 21' Ollie Watkins 45'

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Burnley stanie naprzeciw Tottenham, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Newcastle. Kolejno natomiast Aston Villa z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Burnley.

Fani futbolu z zapałem śledzą pasjonujące potyczki w lidze Premier League. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Josh Brownhill Lucas Digne nieraz zapewniły kapitalnym fanom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko walki między drużynami okazują się niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, iż są to potyczki nużące. Ustawicznie zdarzają się idealne asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Burnley i Aston Villa oraz ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Turf Moor.