Mecz Burnley - Tottenham zakończony wynikiem 2-5 dnia 2023-09-02 14:00 na stadionie Turf Moor

W dniu 2023-09-02 14:00 na stadionie Turf Moor rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Burnley i Tottenham.

Po pierwszej połowie spotkania między Burnley a Tottenham wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-5.

Gole strzelali: L. Foster 4' 1-0 L. Koleosho Son Heung-Min 16' 1-1 M. Solomon C. Romero 45' 1-2 J. Maddison 54' 1-3 D. Udogie Son Heung-Min 63' 1-4 M. Solomon Son Heung-Min 66' 1-5 Pedro Porro J. Brownhill 90' 2-5 J. Cullen

Żółte kartki Burnley: Jóhann Guðmundsson 43' Josh Brownhill 57' Jordan Beyer 74' Hannes Delcroix 90'

Żółte kartki Tottenham: Pape Matar Sarr 28' Dejan Kulusevski 41' Pierre-Emile Højbjerg 81'

Czerwone kartki Tottenham:

Główny sędzia spotkania to England Darren, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Burnley zmierzy się już z Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Manchester United i Salford City. Kolejno natomiast Tottenham z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Liverpool.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Mocne futbolowe drużyny i zawodnicy jak Jóhann Guðmundsson Pape Matar Sarr nierzadko zagwarantowały kapitalnym kibicom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Walki między graczami ligowymi bywają nader nieustępliwe, nie często zdarza się, że spotkania przynudzają. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi Premier League i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Burnley i Tottenham oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Turf Moor.